Все страны


Леся Игнатенко: Спасибо ИСТОКИ-6/ 1-6 октябрь/16

Из Иерусалима я прилетела другим человеком... Находясь там многое начала понимать... И до сих пор это блаженство от поездки не покидает мою душу.

Низкий поклон гиду Елене (она необыкновенный человек) и о. Дионисию из Вышгорода и всей группе «ИСТОКИ-6», которая была сплоченной и родной. Поездка нас сроднила и научила переживать трогательные моменты и испытания. теперь я точно знаю что я снова и снова буду хотеть попасть на Святую Землю.

С уважением паломница Леся Игнатенко из Киева.

 


18.12.2016
Світлана: Истоки 5: вдячність

Дні з 1 по 6 жовтня 2016 року — дні зустрічей, вражень, відкриттів, знайомств і Великої Благодаті. Велика вдячність всім, хто допоміг «захворіти» Святою Землею: натхненнику та організатору Жанні Анатоліївні, високопрофесійному гіду Марині («Дорогие мои, посмотрите на соседей»), отцю Іоанну та отцю Сергію, працівникам Паломницького центру. З вами їхала вже втретє, залишусь і надачі. Все чітко, грамотно, кваліфіковано організовано, продумано до найменших дрібниць. За цим стоїть велика та клопітка робота не одного дня.

Божої вам благодаті, успіху та удачі.

З повагою, Світлана Гавадза.


23.10.2016
Світлана: Истоки-5

Велика вдячність всім, хто допоміг «захворіти» Святою Землею: натхненнику та організатору Жанні Анатоліївні,терплячому та високопрофесійному гіду Марині («Дорогие мои, посмотрите на соседей»), отцю Іоанну та отцю Сергію, працівникам Паломницького центру.

Все було чітко, грамотно сплановано та організовано, зрозуміло, що кожен із паломників оточений увагою та турботою. За зовнішньою простотою схована велика робота, тому що кожного разу відкриваєш для себе щось нове.

Божого вам благословення, удачі та успіху. До зустрічі наступного року.


18.10.2016
Юлия М.: Благодарность от Истоки-1!!

Дорогие Истоки! Хочу выразить огромную благодарность за ваш благодатный труд.

Девочки, вы — лучшие! Группа наша почти вся постоянные ваши клиенты-паломники. Уже четвертый год езжу с вами. Непревзойденный отец Павел — наш гид! Дай ему, Господи здоровья и МНОГАЯ ЛЕТА. Такой внимательный и терпеливый. Настоящий пастырь. Грамотнейший человек. В группе мы уже все родные. Благодарим от всей души.

Процветания вам и побольше паломников. Мы собираемся с вами и в будущем году.

С уважением вся группа Истоки-Синай.


17.10.2016
Ольга: Група «Истоки-5» Жовтень 2016 р.

Від щирого серця хочу подякувати вам Паломницький Центр «Истоки» за таку неймовірну можливість відвідати Святу Землю! Поїздкою залишились дуже задоволені. Передати словами атмосферу — неможливо, це потрібно побачити і відчути самому! Приємно вразили готелі та харчування, було комфортно та смачно.

Окремо подяка нащому гіду — Марині — яка розповіла багато цікавого, корисного та нового, дуже відповідально поставилась до свої обов’язків! Також щиро дякую нашим священникам — Отець Іоанн Ткачук та Отець Сергій Філик, які були з нами під час паломництва. Та Жанні Анатоліївній, яка зібрала нас у це паломництво. Дуже добру справу ви робите. Дуже Вам вдячні. Нехай Вас Господь благословить на все найкраще!

З повагою, Лівшун Ольга

м. Полонне, Хмельницька область.


13.10.2016

Оставить сообщение


Паломничество в Грузию

Паломничество в Румынию

Паломничество в Черногорию


Яндекс.Метрика

Реестр паломнических служб УПЦ Асоціація допомоги інвалідам і пацієнтам із ХЛПЗ Православная литература
Для почтовых рассылок мы используем сервис SendPulse
↑ Вверх ↑
чтобы выбрать рюкзак походный кликните сюда